0
SHARES

Ultra Music Festival (Miami) 2016
DOWNLOAD LINKS for ALL LIVE SETS

Friday, March 18
Martin Garrix (Tracklist) | (Soundcloud)
DJ Snake (Tracklist) | (Soundcloud)
Armin van Buuren (Tracklist) | (Mixcloud)
Kaskade (Tracklist) | (Soundcloud)
Kygo (Tracklist) | (Soundcloud)
Dash Berlin (Tracklist) |(Soundcloud)
Blasterjaxx (Tracklist) | (Soundcloud)
Julian Jordan (Tracklist) | (Soundcloud)
Alison Wonderland (Tracklist) | (Soundcloud)
Fakear  (Tracklist) | (Soundcloud)
The Roaches (Tracklist) | (Soundcloud)
Marco Bailey (Tracklist) | (Soundcloud)
John Digweed (Tracklist) | (Soundcloud)
Joris Voorn (Tracklist) | (Soundcloud)
Hot Since 82 (Tracklist) | (Soundcloud)
Tycho (Tracklist) | (Soundcloud)
Technasia (Tracklist) | (Soundcloud)
Jamie Jones (Tracklist) | (Soundcloud)
Party Favor (Tracklist) | (Soundcloud)
Slander (Tracklist) | (Soundcloud)

Saturday, March 19

Main Stage
11:00 p.m. Hardwell (Tracklist) | (Mixclound)
9:55 p.m. Avicii (Tracklist) | (Soundcloud)
8:50 p.m. Afrojack (Tracklist) | (Soundcloud)
7:15 p.m. Tiesto (Tracklist) | (Soundcloud)
6:10 p.m. Steve Angello (Tracklist) | (Soundcloud)
5:05 p.m. W&W (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. DVBBS (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. MAKJ (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Dyro (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. Alok (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Vintage Culture (Tracklist) | (Soundcloud)
deadmau5 (Tracklist) | (Soundcloud)

Live Stage
9:30 p.m. Nero (Tracklist) | (Soundcloud)
3:30 p.m. Icona Pop (Tracklist) | (Soundcloud)
10:00 p.m. Carl Cox (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. Richie Hawtin (Tracklist) | (Soundcloud)
9:55 p.m. Dubire (Tracklist) | (Soundcloud)
7:30 p.m. Sasha (Tracklist) | (Soundcloud)
6:30 p.m. Mind Against (Tracklist) | (Soundcloud)
5:30 p.m. Thugfucker (Tracklist) | (Soundcloud)
4:30 p.m. KiNK (Tracklist) | (Soundcloud)
3:30 p.m. andhim (Tracklist) | (Soundcloud)
2:30 p.m. Patrick Topping (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Camilo Franco (Tracklist) | (Soundcloud)
10:00 p.m. Valentino Khan (Tracklist) | (Soundcloud)

Worldwide
11:00 p.m. KSHMR (Tracklist) | (Soundcloud)
10:00 p.m. Chainsmokers (Tracklist) | (Soundcloud)
9:00 p.m. Cedric Gervais (Tracklist) | (Soundcloud)
8:00 p.m. Laidback Luke (Tracklist) | (Soundcloud)
7:00 p.m. Don Diablo (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. Malaa (Tracklist) | (Soundcloud)
5:00 p.m. Vicetone (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. Mercer (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. Morten (Tracklist) | (Soundcloud)

Sunday, March 20

Main Stage
9:40 p.m. Pendulum – Knife Party (Tracklist) | (Soundcloud)
8:30 p.m. Zedd (Tracklist) | (Soundcloud)
7:25 p.m. David Guetta (Tracklist) | (Soundcloud)
6:20 p.m. Carnage (Tracklist) | (Soundcloud)
5:15 p.m. Galantis (Tracklist) | (Soundcloud)
4:10 p.m. Fedde le Grand (Tracklist) | (Soundcloud)
3:05 p.m. Borgeous (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Michael Calfan (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. Mykris (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Tommie Sunshine

A State of Trance
9:00 p.m. Armin van Buuren warm up (Tracklist) | (Soundcloud)
7:30 p.m. Eric Prydz (Tracklist) | (Soundcloud)
6:10 p.m. deadmau5 (Tracklist) | (Soundcloud)
5:00 p.m. Markus Schulz (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. Aly & Fila (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. Andrew Rayel (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. MaRLo (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. Ben Gold (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. KhoMha (Tracklist) | (Soundcloud)

Resistance Stage
9:55 p.m. Seth Troxler (Tracklist) | (Soundcloud)
8:55 p.m. The Martinez Brothers (Tracklist) | (Soundcloud)
8:25 p.m. Arcadia Landing Show (Tracklist) | (Soundcloud)
7:30 p.m. Guy Gerber (Tracklist) | (Soundcloud)
6:30 p.m. Art Department (Tracklist) | (Mixclound)
5:30 p.m. Jackmaster (Tracklist) | (Soundcloud)
4:30 p.m. Black Coffee (Tracklist) | (Soundcloud)
3:30 p.m. Skream (Tracklist) | (Soundcloud)
2:30 p.m. Lee Foss (Tracklist) | (Soundcloud)
1:30 p.m. Harvard Bass (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Elio Riso (Tracklist) | (Soundcloud)

Stage 7
10:00 p.m. Kryoman (Tracklist) | (Soundcloud)
9:00 p.m. DJ Samtrakk (Tracklist) | (Soundcloud)
7:00 p.m. RioTGeaR (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. Antz (Tracklist) | (Soundcloud)
5:00 p.m. Los de la Vega (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. Kandy (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. Travis Emmons (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Maxum (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. Casey Kiss (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Josefine Rosen (Tracklist) | (Soundcloud)

UMF Radio
10:00 p.m. LOUDPVCK (Tracklist) | (Soundcloud)
9:00 p.m. Brillz (Tracklist) | (Soundcloud)
8:00 p.m. Ookay (Tracklist) | (Soundcloud)
7:00 p.m. Crizzly (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. Lookas (Tracklist) | (Soundcloud)
5:00 p.m. Gladiator (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. ETC!ETC! (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. San Holo (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Danny L Harle (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. TWRK (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Bad Royale (Tracklist) | (Soundcloud)

Worldwide
10:00 p.m. Tchami (Tracklist) | (Soundcloud)
9:00 p.m. Robin Schulz (Tracklist) | (Soundcloud)
8:00 p.m. Duke Dumont (Tracklist) | (Soundcloud)
7:00 p.m. Marshmello (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. MK (Tracklist) | (Soundcloud)
5:00 p.m. Sam Feldt (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. Felix Jaehn (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. SNBRN (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Wave Racer (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. Unlike Pluto (Tracklist) | (Soundcloud)
12:00 p.m. Anevo (Tracklist) | (Soundcloud)

Oasis
9:00 p.m. Adrian Hardy (Tracklist) | (Soundcloud)
8:00 p.m. Rex (Tracklist) | (Soundcloud)
7:00 p.m. Unk’l Funk’l (Tracklist) | (Soundcloud)
6:00 p.m. Wags (Tracklist) | (Soundcloud)
4:00 p.m. Dabura (Tracklist) | (Soundcloud)
3:00 p.m. Jason Daniel (Tracklist) | (Soundcloud)
2:00 p.m. Wyzzard (Tracklist) | (Soundcloud)
1:00 p.m. DJ Shalomar / Point Blank Range (Tracklist) | (Soundcloud)

comments